Kodėl vyrai labiau patenkinti santuoka

80% skyrybų inicijuoja moterys.
Kodėl vyrai labiau patenkinti santuoka?

Atsakymo reikia ieškoti skirtinguose būduose, kaip mes patenkame į santuoką.

Vyriškas kelias į santuoką

Kaip vyrai patenka į santuoką?
Vyras į geidžiamą moterį žvelgia, kaip į tikslą.
Įsivaizduokite.

Ten viršuje, aukštai, aukštai, kabo svajonių obuolys, tobulas, raudonas, sultingas, skanus, kvapnus. Bet jis aukštai, toli, sunkiai pasiekiamas. Reikia labai daug pastangų įdėti, daug rizikuoti, dirbti, kad pasiektum savo svajonių tikslą. Reikia lipti aukštai, sunkiai, ilgai. Nežinai ar tau pavyks, nežinai ar pasiekus ir priartėjus, tavo visos pastangos nebus staiga, be jokių paaiškinimu atstumtos. Švelnus, moteriškas “Ne”. Ir nežinai ar stengtis toliau, ar tai jau viskas.

Vyrui svajonių moteris yra sunkiai pasiekiamas tikslas dėl kurio reikia daug stengtis ir kovoti. Todėl pergalė, pasiektas tikslas visada suteikia labai daug džiaugsmo ir pasitenkinimo.

Vestuvės, santuoka, bendras gyvenimas yra visų pastangų rezultatas. Man pavyko, ilgai siekiau, pagaliau pasiekiau, dabar galiu atsipalaiduoti ir mėgautis savo pasiekimo rezultatais.
Man nėra joki noro viską metus, vėl ieškoti naujo tikslo, kovoti, kabintis ir bijoti būti atstumtam. Man patinka tai ką pasiekiau. Todėl vyrai rečiau nori skirtis ir viską pradėti iš naujo.

Moteriškas kelias į santuoką

Kaip moteris patenka į santuoką?
Moters kelias yra atranka.

Įsivaizduokite.
Per televiziją, knygose, internete, moteris staiga pamato nuostabaus grožio obuolį. Tobulą, idealų, svaiginančiai, nepaprastai žavų. Viskas vienoje vietoje ir iš karto. Tereikia pasiimti.
Moteris labai užsinori ir nusprendžia turėti tokį tobulą, idealų obuolį – vyrą.

Susižavėjusi puola į artimiausią parduotuvę, rinktis to tobulo, idealaus obuolio vyro. Deja. Parduotuvėje ji mato daug obuolių, bet tarp jų nėra nei vieno, nors truputį panašaus į tą tobulą, idealų, matytą televizoriuje, internete, pas geriausią draugę. Jai tenka rinktis iš šleivų, kreivų ir labai stipriai besiskiriančių nuo to idealaus obuolio.

Bet, laikas bėga, laikas spaudžia, reikia pagaliau pasirinkti. Nors aplankyta daug parduotuvių, peržiūrėta daug obuolių, to idealaus, vienintelio rasti nepavyko. Jeigu tobulai atrodo, paragavus pasirodo rūgštus ir neskanus. Jei neblogo skonio, tai atrodo baisiai. Ne tokios spalvos, formos, skonio. Nors pasiūlymų daug, rimtų, kandidatų nėra. O, laikas spaudžia. Tenka rinktis iš to kas yra. Netobulą, ne tokios formos ir skonio savybės šiaip sau. Bet, geriau negu nieko.

Moteris pasirenka tą šleivą, kreivą ir tikisi, kad po santuokos jai pavyks iš jo padaryti, gal ne tobulą, ne tokį svajonių obuolį, bet geresnį nei gavo. Todėl moteriai santuoka, ne pergalė, o tik ilgos kelionės pradžia. Tenka dirbti ir įdėti daug pastangų, kad tas netobulasis, bent jau pavirstu normaliu. Džiaugsmo tame nėra daug.
Bet greitai paaiškėja, kad visos pastangos bergždžios ir niekas nesiruošia keistis, priešingai, daroma viskas, kad nebūtų jokių pokyčių.

Nusivylimas milžiniškas. Netobulas obuolys, blogas pasirinkimas. Ką daryti? Bandyti dar kartą. Gal kitą kartą pavyks susirasti tą idealų, tobulą obuolį.
Troškimas pasirinkti tą tobulą, idealų obuolį moteriai daug stipresnis, nei vyro troškimas amžinai laipioti po medžius siekiant to idealaus obuoliuko.

Mes, vyrai mažiau reikalaujame. Mums nėra suteikta galimybė laimėti viską. Santuoka nepakeičia mūsų gyvenimo. Pelenės istorijų vyrų pasaulyje būna, bet labai retai.
Bet visko nelaimėję, mes visko ir neprarandame.

Iš santuokos, mes, vyrai mažiau reikalaujame, bet daugiau gauname. Moterims viskas atvirkščiai.

Latest posts by Saulius Garbenčius (see all)